Bambusowy puder matujący

Hej:)! dziś szybki wpis o Mineralnym Pudrze Bambusowym firmy Hean

CAM01082

Przepraszam za zdjęcie, ale jest często używany więc napis trochę się starł:)

CAM01083

Puder jest transparentny, służy do utrwalania makijażu tzw. fixer. Według producenta ma pochłaniać nadmiar sebum na wiele godzin i matować twarz, a przy tym nie wysuszać skóry, gdyż zawiera w sobie proteiny jedwabiu i masła Cupuacu. Ma pozostawić naszą skórę gładką  z matowym wykończeniem, optycznie zmniejszając widoczność porów. Czy tak jest?

Otóż, tak jest. Co znaczy, że puder faktycznie matuje na kilka godzin, może nie wiele, ale na 4-5 h, oczywiście to zależy też jakiego podkładu użyjemy pod nim. Wygładza również strukturę skóry, dając ładne aksamitne wykończenie, i stwierdzam też, że nie wysusza skóry.

Mogłabym się przyczepić tego, że jak to bywa z takimi pudrami, trzeba się z nim obchodzić ostrożnie, tzn. najpierw niewielką ilość wsypać do nakrętki i stamtąd nabierać go pędzlem. Puder się „pyli” tzn. jeśli zbyt szybko i za dużo nabierzemy go na pędzel, biały pył opruszy nam ubranie i wszystko wokoło;). To jest irytujące, więc zaliczam jako wadę, i również to, że nie matuje na wiele wiele godzin, ale na pewno lepiej niż pudry, które używałam wcześniej tego typu.

Puder kupiłam w sklepie Mintishop.pl, ale może znajdziecie go też gdzieś w sklepach stacjonarnych:)

Ogólnie polecam produkt.

Pozdrawiam

Marysou

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.