ODŻYWKA DO RZĘS FEG

ODŻYWKA DO RZĘS FEG.

Hej Kochani, dziś przedstawiam Wam odżywkę do rzęs Feg, która uczyniła z moimi rzęsami coś niebywałego.

Około pół roku temu miałam zakładane rzęsy metodą 1:1. Owszem efekt był fantastyczny-długie i gęste jak firanki rzęsy:), wielokrotnie je uzupełniałam, gdyż jak to bywa wypadały, niszczyły się. Denerwowały mnie coraz bardziej, więc postanowiłam je ściągnąć. Kiedy zobaczyłam moje rzęsy w lusterku po ściągnięciu przeraziłam się. Rzęsy były tak króciutkie, że prawie niewidoczne, słabe i rzadkie. Postanowiłam więc szukać ratunku w jakiś odżywkach do rzęs. I wtedy znalazłam na Allegro odżywkę do rzęs-Feg. Cena mnie powaliła, bo słynne odżywki, które były przez jakiś czas reklamowane kosztowały ok 300 zł, a Feg? to ok. 30 zł z przesyłką. Nie zastanawiałam się długo. Niestety wtedy nie myślałam o prowadzeniu bloga, i nie zrobiłam zdjęć przed stosowaniem odżywki, po prostu zaczęłam codziennie wieczorem nakładać ją na linie rzęs. Pierwsze efekty zauważyłam już po 2 tygodniach. Teraz każdy mnie pyta czy mam sztuczne rzęsy? a ja z radością odpowiadam że nie:). 

Poniżej przedstawiam zdjęcia:)

feg 1

 

zdj.1. zdjęcie odżywki z Allegro.( źródło internet)

odżywka 2

odżywka 1

zdj. 2 i 3 zdjęcia wykonane przeze mnie. Odżywka ma 3 ml i spokojnie starczy na 4-5 miesięcy:)

feg 2

zdj.4 i 5 zdjęcia producenta (-źródło internet-Allegro) Pierwsza fotka idealnie oddaje to, jakie miałam rzęsy po ściągnięciu sztucznych rzęs.

 

 

oko 1

oko 2

 

zdj. 6 i 7 zdjęcia moich oczu-otwarte-zamknięte po stosowaniu odżywki. Tutaj po ok 4 miesiącach, ale teraz jest to już tylko utrzymanie efektu, takie rzęsy zauważycie już po ok miesiącu stosowania:)

 

oko 3

 

Codziennie wieczorem nakładam odżywkę na czyste oko, wzdłuż linii rzęs.

oko 5oko 4

 

zdj. 8 i 9 zdjęcia moich oczu w makijażu. Tak rzęsy prezentują się już wytuszowane:)

 

Podsumowując- polecam odżywkę jak najbardziej, wg. mnie nie warto przepłacać, jeśli chcecie spróbować w jakiś sposób odżywić swoje rzęsy, możecie zacząć od tańszej odżywki i zobaczyć czy efekty was usatysfakcjonują. Mnie usatysfakcjonowały, a wręcz przerosły moje oczekiwania.

Pozdrawiam

MARYSOU : )

 

5 myśli do „ODŻYWKA DO RZĘS FEG”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.