Ziaja Bloker

Dziś o genialnym antyperspirancie-Ziaja Bloker:)

IMG_3054.CR2 (892x1024)

Jeśli nie chcecie się zbytnio pocić latem, lub jeśli ogólnie macie problem z nadmiernym poceniem to będzie strzał w 10:)

Ziaja Bloker skutecznie hamuje nadmierne pocenie, wystarczy stosować go przez 2-3 dni na noc, rano zmyć i cieszyć się świeżością przez cały dzień:)

IMG_3055.CR2 (1024x809)

Jest to antyperspirant w kulce. Jednak jest niezwyczajny-bo stosujemy go na noc-nie w dzień.

IMG_3058.CR2 (1024x860)

Jak ja go stosuję?

  • używam co jakiś czas przez kilka dni na noc pod pachy, rano zmywam ale i tak pryskam się jeszcze jakimś dezodorantem, z tym, że pocenie jest minimalne nawet w największe upały
  • ważna sprawa-trzeba go użyć na suchą skórę, umytą i najlepiej nie w tym samym dniu co się goliłyście, bo wtedy pieczenie jest niedozniesienia
  • i tak trochę piecze i swędzi po nałożeniu, ale warto się przemęczyć
  • można go spokojnie też zastosować na stopy
  • działa jak inne droższe blokery, które kosztują po ok. 40 zł, też je stosowałam, a efekt jest ten sam. Ziaja kosztuje ok. 7 zł.

Polecam Ziaję zwłaszcza na Lato-bo macie pewność, że ochroni Was mimo największych upałów:)możecie zrezygnować całkowicie z innych antyperspirantów, a plam pod pachami i tak nie będzie;) Jak dla mnie must have:)

Pozdrawiam,

Marysou:)

 

 

2 myśli do „Ziaja Bloker”

  1. Na mnie nie dziala 🙁 ale po dlugim czasie szukania czegos delikatnego co nie poparzy mojej skory trafilam na kulke Mitchum i krysztal pitrok 😉 i cale szczescie bo juz zastanawialam sie nad botoxem.
    Pozdrowionka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.